Godziny otwarcia:
poniedziałek 12:00-18:00
wtorek - czwartek 10:00-18:00
piątek 10:00-16:00
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia osobowe
Ubezpieczenia zdrowotne
Gwarancje ubezpieczeniowe
OC w życiu prywatnym
Slider

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w pracy – współfinansowanie opieki z pracodawcą

Dobre zdrowie to prawdziwy skarb. Dzięki temu można realizować marzenia, cieszyć się najbliższymi i po prostu dobrze żyć. Dlatego potrzebujemy systematycznej opieki i kontroli parametrów informujących o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jednakże w Polsce nie jest to prosta kwestia. Stary kraj nad Wisłą należy bowiem do nacji zajmujących jedno z ostatnich miejsc na świecie w kwestii dostępu do publicznej opieki zdrowotnej. Wszechobecne kolejki i trudności w dostaniu się do specjalistów – tak dzisiaj wygląda polska rzeczywistość. Jest na to jednak rozwiązanie, a mianowicie prywatne ubezpieczenie zdrowotne w pracy. Sprawdź, jakie opcja ta ma zalety zarówno dla członka załogi, jak i pracodawcy.

  Imię i nazwisko*

  Telefon*

  Adres E-mail*

  Temat wiadomości*

  Treść wiadomości*

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w pracy, czyli podstawowe korzyści dla pracownika

  W Polsce teoretycznie każda osoba, która opłaca składki na ubezpieczenie zdrowotne, ma dostęp do lekarza i opieki specjalistów. Jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Ludzie spędzają bardzo dużo czasu w kolejkach. Co więcej, mają kłopot z zapisaniem się na wizytę. Terminy są bardzo odległe, a niestety choroba nie czeka na stosowny moment. Dzieje się tu i teraz, a nie za pół roku lub dłużej. Nie można sobie na to pozwolić.

  Na szczęście istnieją metody stanowiące fantastyczną receptę na taki problem. Jedną z nich jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne w pracy. Taki pakiet medyczny daje ogromną szansę. W tym przypadku płacona składka przekłada się na realne możliwości. Co więcej, z reguły jej wysokość jest niewielka w porównaniu do kwot usług medycznych świadczonych przez lekarzy w gabinetach prywatnych. Ciekawe jest także to, że do takiego abonamentu włączysz też członków swojej rodziny lub inne bliskie osoby. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować stan swojego zdrowia i ogólnej kondycji. W rezultacie unikniesz wielu ewentualnych problemów i schorzeń w przyszłości, spełnisz swoje marzenia i największe pragnienia!

  Jakie korzyści dla pracodawcy ma prywatne ubezpieczenie w pracy?

  Prywatne ubezpieczenie w pracy to nie tylko ogromne zalety dla pracownika. Takie rozwiązanie przyniesie też dużo dobrego pracodawcy. Członkowie załogi mniej chorują, bo mają lepszą opiekę. W rezultacie są lepiej wydajni, a firma ma wyższe wyniki finansowe. Nieobecności związane z chorobą kosztują Zakład Ubezpieczeń Społecznych blisko 11 miliardów rocznie. Lepsza profilaktyka i poprawa ogólnego stanu zdrowia pozwoli przede wszystkim ograniczyć wydatki związane z nieobecnością chorych pracowników.

  prywatne ubezpieczenie zdrowotne w pracy
  w pracy – ubezpieczenie zdrowotne Łódź – sprawdź

  Co zrobić, gdy w Twojej firmie nie ma takiej możliwości?

  Co prawda obecnie coraz więcej instytucji oferuje swoim pracownikom opcję korzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Jednakże nie wszystkie firmy mają takie rozwiązania. Czy Ty również nie masz takiej możliwości u swojego pracodawcy? Nic straconego! Wspaniałą opcją jest Krajowy Program Zdrowotny. Dzięki temu za niewielkie pieniądze zapewnisz sobie wysoką jakość usług. Skorzystasz z pomocy kardiologa, endokrynologa i innego specjalisty, którego wsparcie będzie Ci potrzebne w danej chwili. Nareszcie zapomnisz o kolejkach i długim oczekiwaniu na wizytę u profesjonalisty.

  Co to jest Krajowy Program Zdrowotny?

  Krajowy Program Zdrowotny powstał z myślą o zdrowiu Twoim i Twoich najbliższych. Dzięki temu możesz liczyć na szybką pomoc medyczną. Płacisz stałe, niskie miesięczne składki, a w zamian masz dostęp do około 2 tysięcy placówek w kraju. Ponadto masz prawo do wykonania więcej niż 800 badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz ponad 100 zabiegów ambulatoryjnych. Do specjalistycznych dopłacasz naprawdę niewielką kwotę. W rezultacie nie czekasz, leczysz się i regularnie dbasz o swój stan zdrowia.

  Dobrowolne z agencją Azet

  Możesz także przystąpić do dobrowolnego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Na rynku działa wiele firm, które oferują niezwykle konkurencyjne pakiety. Taką placówką jest agencja ubezpieczeniowa Azet działająca w Łodzi. Organizacja oferuje pakiet medyczny „Twoja opieka zdrowotna”. W ramach rozwiązania zyskasz dostęp do placówek medycznych Lux Med i Medycyna Rodzinna. Opłacanie niewielkiej miesięcznej składki upoważni Cię do nielimitowanego korzystania z pomocy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewni Ci także specjalistów w zakresie dziewięciu specjalizacji medycznych. Alternatywa pozwala też na zabiegi pielęgniarskie, ambulatoryjne oraz szczepienia przeciw grypie i tężcowi. Obejmuje również panel badań laboratoryjnych bez skierowania i testów diagnostycznych, wariant podstawowy – w sumie pięćdziesiąt pięć procedur medycznych. W pakiecie otrzymasz też zniżki na pozostałe usługi świadczone w placówkach medycznych wskazanych przez Ubezpieczyciela.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy wsparciem i pomocą. Wszystko dokładnie wytłumaczymy i przedstawimy najważniejsze zalety rozwiązania. Zapewnij sobie wsparcie medyczne, na jakie zasługujesz. Nie czekaj na to, aż przyjdą lepsze czasy, gdyż Twoje życie dzieje się tu i teraz!

   Imię i nazwisko*

   Telefon*

   Adres E-mail*

   Temat wiadomości*

   Treść wiadomości*