Godziny otwarcia:
poniedziałek 12:00-18:00
wtorek - czwartek 10:00-18:00
piątek 10:00-16:00
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenia osobowe
Ubezpieczenia zdrowotne
Gwarancje ubezpieczeniowe
OC w życiu prywatnym
Slider

Zdrowie to najważniejsza wartość dla człowieka. Funkcjonowanie w dobrym zdrowiu pozwala na realizację swoich zamierzeń i podejmowanie różnych wyzwań. Natomiast, gdy tego zabraknie, trudno się na czymkolwiek innym skupić niż na leczeniu. Dlatego też dobra opieka zdrowotna to podstawa. Jednakże współczesny system pozostawia wiele do życzenia. Długi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty nie ułatwia sprawy. Świetnym rozwiązaniem może być . Sprawdź, na czym dokładnie to polega i poznaj informacje na temat każdego pakietu.

Jakie wady ma polski system publicznej opieki zdrowotnej?

W Polsce podstawową opiekę medyczną dla obywateli gwarantuje Narodowy Fundusz Zdrowia. Każda osoba regulująca comiesięczne składki ma prawo do korzystania z pomocy publicznej służby zdrowia. Jednakże w praktyce nie prezentuje się to już tak różowo. Niejednokrotnie usługi oferowane przez państwo nie są satysfakcjonujące. Pacjenci wskazują przede wszystkim na takie problemy jak trudności z dostępem do specjalistów, niski poziom oferowanych usług, a przede wszystkim długi czas oczekiwania na wizytę. W rezultacie ludzie trafiają do lekarza wtedy, gdy jest już zbyt późno na podjęcie konkretnych działań. Często są skazywani na zmaganie się z chorobą, którą w normalnych okolicznościach można zwalczyć. Dlatego prywatne ubezpieczenie medyczne jest tutaj wspaniałą alternatywą. Dodatkowe uiszczanie składek poza systemem NFZ często bywa ratunkiem w wielu sytuacjach i problemach zdrowotnych. Abonament medyczny występuje w wersji indywidualnej lub grupowej. W praktyce dość powszechnie praktykuje się go jako benefit pracowniczy zachęcający ludzi do zasilenia załogi konkretnej firmy.

  Imię i nazwisko*

  Telefon*

  Adres E-mail*

  Temat wiadomości*

  Treść wiadomości*

  Czym jest ?

  Inwestycja w prywatne ubezpieczenie zdrowotne sprawi, że zyskasz nielimitowany dostęp do placówek medycznych, lekarzy i specjalistów w zależności od wybranego pakietu. Jest to polisa, którą dobrowolnie wykupujesz w preferowanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Składki najczęściej płaci się co miesiąc. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób, które często korzystają z usług medycznych. W tym przypadku, gdy pojawią się trudne do zdiagnozowania objawy, można liczyć na szybką wizytę u specjalisty. W praktyce jest tak, że nie czeka się dłużej niż 5-6 dni. Z reguły jednak dzieje się to jeszcze tego samego dnia lub nazajutrz. Podyktowane jest to liczbą placówek medycznych, z którymi współpracuje towarzystwo ubezpieczeniowe. Są one najczęściej rozmieszczone w całym kraju. Dlatego bez przeszkód możesz z nich korzystać podczas delegacji, urlopu lub wakacji.

  Jakie czynniki uwzględnia się przy wyborze konkretnego pakietu medycznego?

  Decydując się na zainwestowanie w prywatną opiekę zdrowotną, bierze się pod uwagę kilka czynników. Dzięki temu uda Ci się lepiej dobrać program do własnych wymagań i potrzeb. Zasadnicze znaczenie ma tutaj zakres świadczonych usług medycznych. Sprawdź, co jest zapisane w umowie i zweryfikuj, czy konkretne rozwiązania zgadzają się z Twoim trybem życia. Pamiętaj, że za każde usługi poza pakietem zapłacisz dodatkowo. Istotny element to też dostęp do lekarzy specjalistów. Najczęściej jest tak, że podstawowy abonament pozwala na konsultację u medyków określonej specjalizacji. W praktyce są to interniści, pediatrzy, ginekolodzy, czy okuliści. Natomiast w rozszerzonych wersjach najczęściej znajdziesz endokrynologa, urologa, psychologa, dietetyka i wielu innych.

  Wśród czynników, które rozważa się przy inwestycji w taką alternatywę, są także dodatkowe usługi medyczne: karencja na pewną grupę form opieki medycznej, czas oczekiwania na wizytę, liczba placówek, czy jakość obsługi. Na koniec zostaw sobie kwestię związaną z indywidualnymi potrzebami pacjenta. Uwzględniając te wszystkie wskazania, z łatwością wybierzesz opcję spełniającą Twoje oczekiwania.

  Jakie usługi oferuje podstawowe ubezpieczenie zdrowotne?

  Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne w Agencji Azet zapewni Ci dostęp do placówek medycznych Lux Med i Medycyna Rodzinna. Co więcej, w ramach pakietu możesz też korzystać z nielimitowanych wizyt u lekarzy rodzinnych i specjalistów w zakresie dziewięciu specjalizacji. Uwzględnia on też zabiegi pielęgniarskie, ambulatoryjne, szczepienie przeciw grypie i tężcowi. Ponadto oferuje też panel badań laboratoryjnych bez skierowania, diagnostycznych obejmujących pięćdziesiąt pięć procedur medycznych. Na liście usług podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego w Agencji ubezpieczeniowej Azet znajduje się też dostęp do pozostałych badań ambulatoryjnych z 10-procentową zniżką. Skorzystasz też z bezpłatnego przeglądu stomatologicznego raz w dwunastomiesięcznym okresie ubezpieczenia.

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne z pakietem kompleksowym

  Znacznie szerszy zakres usług zyskasz z kompleksowym pakietem opieki zdrowotnej. Poza świadczeniami medycznymi podstawowego rozwiązania otrzymasz szereg opcji dodatkowych. W tym przypadku zwiększa się liczba lekarzy specjalistów do czterdziestu pięciu. Co więcej, możesz liczyć również na konsultacje takich lekarzy jak: psychiatra, psycholog, androlog, seksuolog i logopeda z łącznym limitem trzech konsultacji w 12-miesięcznym okresie ubezpieczenia. Ponadto w ramach tej alternatywy pacjentowi przysługuje też prawo do porad u dietetyka. Tutaj również uwzględnia się trzy wizyty w roku ubezpieczenia. Poza szczepieniami przeciwko grypie i tężcowi masz też prawo do innych zalecanych profilaktycznych zastrzyków. W panel badań diagnostycznych wchodzi w tym przypadku aż 460 procedur medycznych. Jest to także doskonały pakiet dla przyszłych matek, gdyż ma do zaoferowania prowadzenie ciąży. Ciekawe rozwiązanie stanowią też usługi fizjoterapii, testy alergiczne i wizyty domowe z limitem do 3 odwiedzin w ciągu roku ważności polisy.

  Co więcej, poza bezpłatnym przeglądem dentystycznym otrzymujesz też 50 procent rabatu na usługi stomatologii zachowawczej i 20 procent na opiekę ortodontyczną oraz protetyczną. na poziomie kompleksowym zapewni Ci też badania profilaktyczne w ramach przeglądu stanu zdrowia. Testy możesz wykonać raz na 12 miesięcy obowiązywania polisy.

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne obejmujące zakres standardowy

  Ostatnim z możliwych rozwiązań jest pakiet standardowy. Różnica między podstawową opcją polega na dostępie do innej liczby specjalistów. W tym przypadku masz do swojej dyspozycji siedemnaście specjalizacji medycznych. Co więcej, możesz korzystać z konsultacji u lekarzy dyżurnych w zakresie 3 dziedzin. Badania diagnostyczne uwzględniają dwieście sześćdziesiąt sześć procedur. Jest tutaj też prowadzenie ciąży, testy alergiczne i wizyty domowe. Co więcej, poza bezpłatnym przeglądem dentystycznym raz w roku masz też inne możliwości. Przysługuje Ci bowiem 50 procent zniżki na usługi stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Inwestując w ten pakiet medyczny, otrzymasz też 20-procentowy rabat na opiekę protetyczną i ortodontyczną.

  Prywatne ubezpieczenie medyczne, czyli jakie są podstawowe zalety rozwiązania?

  Z prywatnym ubezpieczeniem medycznym zapomnisz o kolejkach

  Prywatne ubezpieczenie medyczne ma wiele zalet. Służba zdrowia powinna zapewnić społeczeństwu pomoc wtedy, kiedy jest ona rzeczywiście wymagana. Ludzie zasługują na to, co najlepsze, jeśli chodzi o opiekę zdrowotną. Jednakże niestety rzeczywistość znacząco odbiega od tego, jak powinno być. Inwestycja w prywatne ubezpieczenie sprawi, że wsparcie w czasie choroby otrzymasz znaczne szybciej i sprawniej. W praktyce jest tak, że wystarczy zadzwonić na infolinię i umówić się na konkretną godzinę. Czas oczekiwania nie przekracza 5 dni. Najczęściej wizyta odbywa się jednak w tym samym lub kolejnym dniu.

  Wysoka jakość usług prywatnej opieki medycznej

  Ważnym atutem jest także jakość opieki. W przypadku prywatnej opieki medycznej jest ona znacznie lepsza. Możesz tutaj liczyć na większe zainteresowanie, a także indywidualne podejście. Lekarz zajmie się Tobą w pełnym możliwym tego słowa znaczeniu. Wynika to z tego, że specjaliści są lepiej wynagradzani. Nie odczuwają też kolejkowej presji, a wiadomo, że człowiek usatysfakcjonowany lepiej wykonuje swoją pracę.

  Szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji

  Z prywatnym ubezpieczeniem medycznym otrzymujesz również szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji. W publicznej służbie zdrowia umówienie się na konsultację z takim medykiem jest wręcz niemożliwe. Ludzie mogą liczyć na terminy nawet z rocznym opóźnieniem. Wiele osób nie może sobie pozwolić na taki stan rzeczy, gdyż choroba nie poczeka na wizytę u lekarza. Natomiast prywatny abonament medyczny to gwarancja skorzystania z takiej formy pomocy praktycznie natychmiast.

  Jednoczesny dostęp do publicznej służby zdrowia

  Ostatnią ważną zaletą, jaką daje dobrowolne ubezpieczenie medyczne, jest możliwość równoległego dostępu do publicznej opieki zdrowotnej. Pamiętaj o tym, że inwestując w takie rozwiązanie, nie tracisz prawa do służby oferowanej i unormowanej przez państwo.

  Przez wykupienie polisy będą przysługiwać Ci usługi dodatkowe. Dzięki temu zagwarantujesz sobie pomoc, na jaką naprawdę zasługujesz. Za niewielkie pieniądze pozbędziesz się stresów i nareszcie będziesz spać spokojnie. Świadomość, że w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanych medyków to ogromny komfort. W ten sposób poprawisz jakość swojego życia i będziesz czerpać pełną satysfakcję z jego uroków. Dobre zdrowie pomoże Ci zrealizować marzenia i pragnienia swojego serca. Dlatego nie czekaj na przyszłość i zainwestuj w nią teraz. Pamiętaj, że nie liczy się to, co było i to, co będzie, ale to, co jest teraz.

  To oczywiście nie wszystkie świadczenia. Wymieniliśmy najistotniejsze i najpopularniejsze rozwiązania, a także podstawowe różnice między zakresami. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe Azet z Łodzi to dobry sposób na to, aby cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas. Zapomnij o kolejkach w przychodniach, długim czekaniu na termin wizyty i korzystaj z pomocy wtedy, gdy tego potrzebujesz. Zapewnij sobie radość życia, na jaką zasługujesz!

   Imię i nazwisko*

   Telefon*

   Adres E-mail*

   Temat wiadomości*

   Treść wiadomości*

   No tags for this post.